Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Mayıs 2021, Cuma

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Akrep
Akrep
AŞK
Koç
Koç

Oğlak
Oğlak

Aslan Burcu Yıldız Falı

Tadını çıkarman gereken bir gün. Göksel enerjiler yavaşlamanı söylüyor. Kestirme yolları bırak. Mesela duş yerine gösterişli bir banyo yap. Dışarıda yemek yerine marketten taze, organik ürünler al ve yeni tarifler dene. Koşmak yerine yürü; televizyon yerine güneşin batışını izle. Anlaman gerekeni anlamışsındır...Her zaman etrafınızdakilere karşı ilgili oldunuz. Onlarla ilgilendiniz ve kendinizi şımartmak için kendinize hiç zaman tanımadığınız. Bugün tamamen farklı olacak. Sanki o her şey ile ilgili olan yanınız bir anda yok olmuş gibi, ilginin odağı siz olacaksınız. Bugün siz ve etrafınızdakiler için iyi bir gün olacak. Tadını çıkarın.

Aslan Burcu Aşk Falı

Şehvetli tarafınız bugün kendini gösterebilir ve etrafınızdaki insanları çekici bulabilirsiniz. Erotik romanlar ve filmler birdenbire ilginizi çekebilir, ayrıca parfüm veya iç çamaşırları dükkanlarına gidip alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. Romantik karşılaşmalar yoğun ve tutkulu olacak bu yüzden onlar için yeterince vakit ayırdığınızdan emin olun! İyi eğlenceler!

Aslan Burcu İş Falı

Tutkular son derece yüksekte seyretmeye meyillidir ve büyük ihtimalle kendinizi tam da böyle bir şeyin ortasında bulacaksınız. Başka neresi olabilir ki? Eğer bir Aslan iseniz her gün bir Aslan günüdür, ancak bu, bugün normalden biraz daha yoğun olabilir. Çatışan enerjiler, kafanızın tam ortasında, birbirine çarpacak ve şimdi ya da asla türünden önemli bir karar vermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Yapmanız gereken tüm hazırlık çalışmalarını yaptınız. Şimdi harekete geçme zamanı.