Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Mayıs 2021, Cuma

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Yengeç
Yengeç
AŞK
Oğlak
Oğlak

Başak
Başak

Balık Burcu Yıldız Falı

Tüm gününü tatsız bir modun yönetmesine izin vermemelisin. Neşeli ve hareketli hissetmiyor olabilirsin ve bunun sorumlusu karşına çıkan herkesin ve her şeyin dramatik etki altında olması...Modun pek de gerçeklerin yansıması olmayabilir; her ne kadar dünyan ona ve 24 saatteki dalgalanmalarına odaklı olsa da...Herkesin temkinli davranıyor olması, senin de aynısını yapmanı zorunlu kılmaz. Hatta, iyimser ruhun çevrende dönen yoğun dramayı çok daha olumlu karşılamakta. Diğerlerinin senin oynamanı istediklerini bildiğin role kendini kaptırmamaya dikkat et. Her zaman önüne serilen rolü üstlenmek kolaydır; fakat bu genelde yaşanan durumu olumlu sonuçlara da itmez. Kendi senaryonu takip et; başkasınınkini değil.

Balık Burcu Aşk Falı

Şu anda güçlü bir flört dönemi yaşıyor olabilirsiniz. Kovalar çok şakacı insanlardır ve bugün sevgili adaylarınıza da bu yönünüzü göstermek isteyebilirsiniz. Karizmanızı ortaya çıkaracak ve cazibenizi kullanacaksınız. İki farklı kişinin sizinle ilgilendiğini görebilirsiniz. Bu insanları daha iyi tanımak için onlarla vakit geçirmek isteyebilirsiniz! Çok eğlenceli olacak. Keyfini çıkarın!

Balık Burcu İş Falı

Yakın bir arkadaşınız ya da aile bireylerinden biri kötü bir ruh halinde olabilir ve bu yüzden dünyanın başaçıkılabilecek en uyumlu insanı gibi davranmayabilir. Arkadaşınız sorununu anlatmaya var gücüyle direnebilir ve bu durum sizi sinirlendirebilir. Bugün, arkadaşınızın direncinin çok yüksek olduğunu ve sizin bu konuda yapabilecek bir şeyiniz olmadığını unutmayın. Rahibe Teresa yanınızı susturun ve yardımcı olamadığınız için kendinizi suçlu hissetmeyin. Yapabileceğiniz en iyi şey, arkadaşınızı, sorunlarını tek başına çözebilmesi için yalnız bırakmak olacaktır.