2019'da Burçlara göre Aşk, evlilik ve ilişkiler

2019 yılı detaylı Aşk ve ilişkiler yorumun hazır, 2019'da burcuna göre seni Aşk, evlilik ve ilişkiler hakkında neler bekliyor, öğrenmeye hazır mısın?

Ko Burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Koç burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Koç Burcu 2019 yılı aşk hayatında ilişkilerde genel olarak şanslısın. En azından ne istediğini biliyor olacaksın. Huzurunu sabitlemek adına ufak şeyleri sorun yapmamaya çalışacaksın. Uyum ve denge sağlamak konusunda daha iyisin. Hayatındaki insan seni tatmin etmiyorsa bu senenin ortasından sonra ayrılık kararı alacaksın. Bu nedenle ilişkinin sağlam temeller üzerine kurulu olması şart gibi görünüyor.

Koç Burcu Ocak 2019 tarihine esnek giriyorsun. İlişkideki problemleri büyütmüyor, çoğu zaman öfkene yenik düşmüyorsun. Dürtüsel eylemlerden uzak kalmak ilişkilerini olumlu anlamda destekliyor. Şubat 2019 ile birlikte ailevi meselelerin ön plana çıktığını görüyoruz. Geçen dönemde eşle ya da kendi ailenle arada yaşanan meseleler seni epey yordu. O derece huzursuz olmayacaksın. Değer verdiğin bir evliliğin varsa bunu korumaya yönelik hareket etmen yeterli olacaktır.

Koç Burcu Mart 2019’da yeni ortamlara dahil oluyor, bilmediğin bazı gerçekleri öğreniyorsun. Bu ay içinde duygusal başlangıçlara yer vermemen gerekiyor. Nisan 2019 ile birlikte sorun yaşadığın bir mevzunun sonuna geliyorsun. Çevrendeki art niyetlilere dikkat etmeli, sırlarını kimseyle paylaşmamalısın. Koç Burcu Mayıs 2019 tarihinde yanlış anlaşılmalara açık görünüyorsun. Kendini ifade etmekte zorlanacaksın. Önemli kararların eşiğine gelebilirsin.

Haziran 2019 Koç Burcu hayatında önemli bir yer tutuyor. Fikirlerin, düşünce yapın ve inancınla birlikte yaşamın değişebilir. Adeta bir dönüşüm sürecine giriyorsun. Hayatındaki insanla yol almakta zorlanıyorsan ayrılık kararı beliriyor. Beklenmedik olaylarla karşılaşarak, istenmeyen sözler duyabilirsin.

Koç Burcu Temmuz 2019 tarihinde ilişki ve iletişimde yapılandırmaya gidiyorsun. Kendinde yanlış bulduğun davranışlar varsa değiştireceksin. İlişkin devam ediyorsa ileri seviyeye taşınıyor. Evlilik kararı alabilirsin. Evliysen çocuk haberi ihtimali yüksek görünüyor. Ağustos 2019 Koç Burcu hayatı için yenilikler sunuyor. Yaşam alanında ve çevrende değiştirmek istediğin şeylerle ilgili harekete geçiyorsun.

Eylül 2019 ve Ekim 2019 tarihlerinde ilişkindeki krizlerin sebebi kıskançlık temalı konular oluyor. Sürtüşmelerden uzak durarak kendini daha eğlenceli alanlara atman işe yarayabilir. Koç Burcu Kasım 2019 ile huzur buluyorsun. Enerjini dengeye alacağın güzel haberler geliyor. Yakın çevrendeki sorunları özel hayatına taşımaman önem kazanıyor.

Aralık 2019 tarihini mümkün olduğunca sevdiklerinle birlikte geçiriyorsun. Uzun vadede kalıcı ve sağlam ilişkiler kuracaksın. Yaydığın pozitif enerji ve olumlu duyguların etkisi seninle birlikte çevreni de değiştiriyor sevgili Koç Burcu.

Boga Burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Boğa burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Boğa Burcu 2019 yılı aşk hayatında Jüpiter iyi konumda. Uzak yerlerle ilgili olumlu gelişmeler yaşıyorsun. Fazlaca gezeceksin. Yeni tanışmalar, kısmetler söz konusu. En önemlisi istediğin yönde bir duruşa sahip olacak duygularından asla ödün vermeyeceksin. Her şey önce senin istediğin gibi olacak. Bunun için kararlarının arkasında durman yetiyor.

Boğa Burcu Ocak 2019’da 21 Ocak tam ay tutulması ile birlikte üzerinde konuştuğun duygusal konularda kesin kararlar alacaksın. Hayatının diğer alanlarındaki sorunların özel hayatına yansımasına müsaade etme. Şubat 2019 Boğa ve yükselen Boğa Burcu için sosyal ve çevre ilişkilerini canlandırıyor. Bekarsan bu zamanda hayatına yön verecek biri ile tanışabilirsin.

5 Mart Merkür Gerilemesi yapılması gereken bazı fedakarlıkları işaret ediyor. Aile ile ilgili konularda sorumluluk alman aşk hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sürecin uzun sürmeyeceğini bilmeli sabretmelisin. Boğa Burcu Nisan 2019’da ilişkinde kafanda oluşan şüphelere yapacağın araştırmalarla son vereceksin.

Mayıs 2019 Boğalar için yeni başlangıçlar içeriyor. Bir ilişkiyi bitirmiş yenisine başlıyor olabilirsin. Ya da uzun zamandır kalbinde olan insanla aşk yaşayabilirsin. Bu zaman zarfında ayrılıklarda birleşmeler de mümkün görünüyor.

Boğa Burcu Haziran 2019 tarihinde yakın çevreyle olan ilişkilerin hızlanıyor. 2 Temmuz Güneş Tutulması Etkisi ile en yakınındaki insanın hayatındaki değişimlerin içinde yer alacaksın. 8 Temmuz 2019 Merkür Gerilemesi ve 16 Temmuz Parçalı Ay Tutulması seni bitecek olan bir döneme hazırlıyor. Bu ay içinde yaşanacaklara hazırlıklı olmalı ve hepsinin gelecek adına hayrına olduğunu bilmelisin.

Ağustos 2019’dan itibaren aldığın kararları uygulamaya başlıyorsun. Cesur davranmanda bir sakınca yok. Kalbinin sesine kulak verdiğin kadar mutlu oluyorsun.

Boğa Burcu Eylül 2019 ile hayatın tümüyle değişmiş ve sen bu yeni düzene adapte olmaya çalışıyor olabilirsin. Ekim 2019’da enerjini birlikteliğine veriyorsun. Kendini adadığın şey her ne ise bu yöndeki sorumluluğun artıyor.

12 Kasım 2019 Dolunayı ile çevrendeki bazı kişilere uyum sağlamakta zorlanacaksın. Bu kişiler partnerin tarafında yer alan insanlar olabilir. Onlara olan bakış açını değiştirir ve her ne yaparlarsa yapsınlar sen çizgini bozmazsan kazanırsın.

Boğa Burcu Aralık 2019 tarihinde şartlara ve duruma göre hareket ediyorsun. İlişkileri zora sokacak davranışlarda bulunmayacaksın. Ama duygularını da harcamıyorsun. 2020 yılına girerken kendinden daha emin ve güven içinde olacaksın sevgili Boğa Burcu.

ikizler burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

İkizler burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

İkizler Burcu 2019 yılı aşk hayatında daha istekli ve aktif. Jüpiter’in burcuna olan etkisi bu alanda da fark ediliyor. Ocak 2019 ile birlikte sevdiğin insanla daha fazla birlikte olmaya başlıyorsun. İlişkini güncelliyorsun.

İkizler Burcu Şubat 2019 tarihine özellikle evliysen dikkat etmelisin. Partnerinin ailesi ile oluşabilecek sorunlar söz konusu. Akrabalar ve yakın çevre yaşanacak olan güzel gelişmelerin yönünü değiştirebilir. Çalışıyorsan iş yerindeki arkadaşlarının da arkandan iş çevirmesi olası görünüyor. Mantıklı davranarak hepsine engel olabilirsin.

Mart 2019 tarihinde İkizler Burcunu önemli bir dolunay bekliyor. Bekarsan 21 Mart 2019 Dolunayı karşına hayatının aşkını çıkarabilir. Tanışacağın insan fikrinde ve düşüncende olumlu etki yaratarak hayatına yön verebilir.

10 Nisan 2019 Jüpiter Gerilemesi o güne kadar karşına çıkan şans ve fırsatları tekrar değerlendirmen gerektiğini hatırlatıyor. Aynı zamanda sosyal ortamların aranılan imi oluyorsun. Geri planda olan işlerine hız vereceksin. İkizler Burcu Mayıs 2019 ile birlikte iletişim yavaşlıyor. Bazı alanlardan kendini çekiyor, kişisel hayatına daha fazla vakit ayırıyorsun.

Aile konumunda aşırı korumacı olmanı gerektiren durumlar yaşayabilirsin. Sevdiklerine karşı yapılan söylenen hiçbir şeye tahammül edemiyorsun. Haziran 2019 İkizler Burcu için özel günler içeriyor. 17 Haziran 2019 Dolunayı ilişkine olan tutkunu güçlendiriyor. Sevdiğin insanla birlikte hareket edecek, onun şartlarına uygun kararlar alacaksın.

Ağustos 2019 özel hayatını destekliyor. Ama maddi imkanların yetersiz olduğu zamanlar üzerinde baskı hissedebilirsin. Özellikle evlilik sürecindeysen geçici zorlanmalar yaşayabilirsin. İkizler Burcu Eylül 2019 tarihinde her anlamda kontrollü olman gerekiyor.

Çok şanslı olmakla birlikte ailevi meselelerin ortaya çıkacağını görüyoruz. Partner tarafında skandal yaratacak durumlar söz konusu olabilir. Ekim 2019 İkizler Burcu için ilişkilerde kıskançlığın başlangıcını oluşturuyor. Özellikle çevresel etkiler ve 3. şahıslar dengeni sarsabilir. 13 Ekim 2019 Dolunayı bu tür etkilerin artmasına neden oluyor.

İkizler Burcu Kasım 2019 tarihinde sevilip sevilmediğini test edecek davranışlara yöneliyorsun. Partnerinin ilgisini hayatında görmek isteyeceksin. Aralık 2019 İkizler Burcuna ilişkiler alanında rahatlatıcı etkiler sunuyor. Bekarsan özel biriyle tanışarak ilişkini ileri boyuta taşıyabilirsin. Hayalperest tavırlardan uzak durursan yılında çok daha fazla mutlu olacaksın sevgili İkizler Burcu.

yengec burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Yengeç burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Yengeç Burcu 2019 yılı aşk hayatında daha anlayışlı ve samimisin. Anlaşmazlıklarında partnerinle arana mesafe koyuyorsun. Bu davranış seni zorluyor ve kararsızlıklara itiyor. Beklentilerin karşılık bulmadığında içine kapanıyor, karamsarlaşıyorsun.

Yılın özellikle ilk yarısında aşırı duygusal olacaksın. Bu seneye girerken ilk günlerde yaşanacak olan bir tartışma fazla büyümeden son bulacak. Yengeç Burcu Ocak 2019’da hayata daha ciddi bakmaya başlıyorsun. İlişkin varsa geleceğinizi konuşacak, somut şeylerden bahsedeceksin.

6 Ocak 2019 Parçalı Güneş Tutulması Etkileri ilişkilerde alınması gereken hızlı kararları öne çıkarıyor. Aile büyüklerinin sağlığı ile ilgili bir durum gelişiyor. 19 Şubat Dolunay Etkileri Yengeç Burcu algısını değiştiriyor. Akraba ve kardeşlerin hayatındaki değişimlere kafayı takıyorsun. Yanı sıra sevdiğin insanın aşırı kontrolcü tavırları dikkat çekiyor.

5 Mart Merkür Gerilemesi ve 6 Mart 2019 Yeniay Etkileri ile arkadaşlık ilişkilerinde farklılıklar oluşmaya başlıyor. Sosyal çevren değişerek yeniden şekil alıyor. Yengeç Burcu Nisan 2019 tarihinde sezgilerini takip ediyorsun.

Uzun vadeli beklentilerinle ilgili harekete geçeceksin. Eşinle ya da partnerinle ciddi konular üzerine konuşuyor, önemli kararlar alıyorsun. Mayıs 2019 Yengeç Burcu aşk hayatına kalıcı ilişkiler sunuyor. Birlikteliğin yoksa gelecek vaat eden etkileyici biriyle yeni bir yola girebilirsin. Bol bol seyahat ediyor, farklı yerler görmekten keyif alıyorsun.

Yengeç Burcu Haziran 2019’da daha önce aldığın duygusal kararların sonuçları ile yüzleşiyorsun. Sorunlu şekilde devam eden bir ilişkin varsa fikir ayrılıkları artabilir. Ay sonunda ayrılık kaçınılmaz görünüyor. Temmuz 2019’da enerji alanın değişiyor. Ev ortamında daha çok zaman geçiriyor, eksikleri tamamlıyorsun. Özel yaşamında değişmesi gereken şeyler olduğunu düşünüyorsun. Konuşmalarda öfkene hakim olamayarak sert sözler sarf edebilirsin.

Yengeç Burcu Eylül 2019 tarihinde kafana taktığın şeyler azalıyor. Bugüne kadar yaşadıklarını kabul ettin ya da terk ettin. Kendine çizdiğin yola adapte olma sürecine giriyorsun. Ekim 2019 ile birlikte kendini her anlamda güçlü ve kararlı hissedeceksin. Enerjinin çoğunu ev, aile ortamına harcıyorsun.

Gereksiz duygusallıklardan uzaksın. Hayatında biri varsa son derece duyarlısın. Sevgini ve şefkatini yeterince hissettiriyorsun. Yengeç Burcu Kasım 2019’da ilişkilerinde pozitif alanlara odaklısın. İnsanların özeline saygılısın ve aynı tavrı onlardan da bekliyorsun. Bu anlamda yakın çevrenden bazıları ile sorun yaşayabilirsin.

Aralık 2019 seni önemli kararlar almaya zorluyor. Devam eden birlikteliğinde aniden evlilik kararı alabilirsin sevgili Yengeç Burcu.

aslan burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Aslan burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Aslan Burcu 2019 yılı aşk hayatında planlı hareket etmiyorsun. Bir kere hiçbir şekilde aceleci değilsin. Her anlamda yanlış kararlar almamak ve anı kaçırmamak için yaşanması olası güzel şeyleri zamana yayıyorsun. Yolunda giden bir birlikteliğin varsa daha da iyi olacak. Evliysen eşinle birlikte farklı planlar yapacak belki de çocuk sahibi olmaya karar vereceksin.

Aslan Burcu Ocak 2019 ile birlikte aşk hayatın hareketleniyor. Yeni başlayan, bitmek üzere olan ilişkilerde ve sorunlu evliliklerde hayal kırıklıkları yaşanabilir. İçinde tutku ile her şeyin daha iyi olması için çabalarken bir anda son noktayı koyabilirsin. Şubat 2019’da yeniden başlamak istediğin şeyler var. 4 Şubat 2019 Yeniay Etkileri seni önemli kararların arefesine getiriyor. Özel hayatında aşılması zor bir durumu aşıyorsun.

6 Mart 2019 tarihinde Uranüs Boğa Burcuna geçerken Aslan Burcu iş, para, kariyer alanı zirve yapıyor. Bu da kısa bir süre aşkı geri plana atmana sebep oluyor. 10 Nisan 2019 Jüpiter Gerilemesi özel hayatında belirsizliğe neden oluyor. Bununla birlikte sosyal çevreyle olan iletişimin artıyor. Yakınlarınla ilgili konulara odaklanıyorsun. Mayıs 2019 tarihinde Aslan Burcu enerjisi tırmanışa geçiyor. Bekarsan karşına çıkan aşk fırsatlarıyla ilgili kararsız kalıyorsun. Evliysen iş ve aile arasındaki dengeyi korumak zorundasın.

Aslan Burcu Haziran 2019 ile farklı yerlere seyahat ediyor, farklı insanlarla tanışıyorsun. Çevren ne derece genişlerse kazancın o oranda artıyor. 16 Temmuz 2019 Parçalı Ay Tutulması ile özel yaşamınla iş yaşamını birbirine karıştırabilirsin. Ağustos 2019 Aslan Burcunu ilişkisini sorgulamaya itiyor. 15 Ağustos Dolunay Etkileri hızlı gelişmelerle birlikte önemli bir kararı uygulamaya koyuyor. Alacağın bu karar sonrası pişman olup olmayacağından emin değilsin.

Eylül 2019’da kendinle ve duygularla yüzleşiyorsun. Yaşadıkların ve hayallerin arasındaki farkı kafana takıyorsun. Belki de yeni kararlar alacaksın ama bunun için bir süre daha beklemen gerekiyor. Aslan Burcu Ekim 2019 risk içeriyor. Kendini her anlamda güçlü hissedeceğin bu zamanda radikal adımlar atabilirsin.

Şehir değiştirmen olası görünüyor. Bir şeylerden kaçarak ardında bırakma düşüncesindesin. Kasım 2019 tarihinde kendinde ve yaşamında yapacağın değişimler seni mutlu edecek nitelikte. Yakın çevrende yaşadığın gerginliklere takılmıyorsun bile. Geçmişte kalan birinin tekrar hayatına girmesi söz konusu oluyor.

Aralık 2019 Aslan Burcu için farklı açılımları beraberinde getiriyor. Yaşantında yeni sınırlar belirliyorsun. Ruhsal anlamda huzura ereceksin. Hayatındaki insan sana her anlamda uyum sağlıyor. 2020 yılına girerken alacağın sürpriz kararlar bitmiyor sevgili Aslan Burcu.

baak burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Başak burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Başak Burcu 2019 yılı aşk hayatında duygularını geri plana alıyor, huzura kavuşuyorsun. Aile, çocuklar, eş veya sevgili dengesini çok iyi kuracaksın. Sevgini, ilgini, hoş görünü ilişkilerinden esirgemiyorsun. Kendini çoğunlukla olayların akışına bırakacak, fazla müdahale etmeden yol alacaksın.

Başak Burcu Ocak 2019 tarihinden itibaren yaşam alanında daha fazla sorumluluk üsteleniyor. Kalbin boşsa tanışacağın yeni birinden çok etkileneceksin. Onunla birlikte olmak için uzun yollar katedebilirsin. Şubat 2019 Başak Burcu hayatında güven arayışını beraberinde getiriyor. Aşk konuşuyor, partnerinle birlikte gelecek planları yapıyorsun.

Mart 2019’da aranızdaki iletişim daha da artıyor. Yılın ilk Merkür Gerilemesi 5 Mart 2019’da başlıyor, 28 Mart 2019’da bitiyor. Bu tarih aralığında iletişimde yanlış anlamalar mümkün görünüyor. Kırıcı olmamak adına cümlelere dikkat etmekte fayda var. Başak Burcu Nisan 2019 tarihinde ilişkin konusunda daha temkinlisin.

10 Nisan 2019’da Jüpiter Geriliyor ve gerileme etkileri ile gelecek planlarına ara veriyorsun. Bunun yerine ilişkini sağlamlaştırıcı adımlar atacaksın. Aile içi yaşamda daha iyimser tavırlar sergiliyorsun. Mayıs 2019 Başak Burcu için güzel ve keyifli günler sunuyor. Haziran 2019 ise her anlamda yükseliştesin.

8 Temmuz 2019 da başlayan Merkür Gerilemesi Başak Burcu üzerinde beklenmedik duygular yaratabilir. Bu nedenle ilişkinde bir noktada kararsızlıklar beliriyor. Sosyal çevreye daha fazla girmeye başlıyorsun. Çevre değişimi yapacaksın. Yanı sıra bundan 1 hafta sonra yaşanan 16 Temmuz 2019 Parçalı Ay Tutulması Etkileri ile üzerinde baskı yaratan durumların sıkıntısı artıyor. Bu duyguların geçici olduğunu ve en geç 31 Temmuz’da biteceğini bilmelisin. Ağustos 2019 Başak Burcu için aşkta şanslı bir dönem yaratıyor.

Ev ve yuva sahibi olmak için gerekli fırsatlar elde ediyorsun. İlişkin varsa kalıcı sonuçlar elde edeceksin. Evliysen eşinle arandaki bağ sağlamlaşıyor. Hayatında biri yoksa mutlaka aşık oluyorsun. Başak Burcu Eylül 2019 ve Ekim 2019 tarihlerinde yakın çevre ilişkilerinde biraz temkinli olmalısın. Laf kalabalığından hoşlanan birkaç kişi can sıkıcı durumlar yaratabilir. Bu durumların seni içine çekmesini asla izin verme.

Kasım 2019 Başak Burcu algısını değiştirecek oluşumlar yaşatıyor. Aşk hayatında güven ve bağlılık önem kazanıyor. İlişkine güveniyorsan alınganlık yapmamalı, güvensizlik içine girerek sorgulamaktan kaçınmalısın. Diğer insanların ve çevrenin etkisinden kurtulacağın Aralık 2019 tarihinde her anlamda daha mutlusun sevgili Başak Burcu.

terazi burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Terazi burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Terazi Burcu 2019 yılı aşk hayatında tatmin edici beraberlikler yok. Beklentilerin ve yaşadıkların birbirini tutmuyor. Belki de hayatı akışına bırakarak ummadan yaşamalısın. Böylesi seni hiç beklemediğin yerlere taşıyabilir. Yıldız haritan her şeyin sana bağlı olduğunu işaret ediyor. Duyguların ve karşı cins arasında denge kurabilirsen her şey istediğin gibi şekil alabilir.

Terazi Burcu Ocak 2019 tarihinde özel hayatına ve sosyal medya ilişkilerine odaklısın. Hayatında biri yoksa aşk arayacaksın. Şubat 2019’da ailevi meselelerle ilgilenmek seni yorabilir. Sorunlara farklı açıdan bakarak çözüm üretmeye çalışıyorsun ama olmuyor.

Terazi Burcu Mart 2019’da uzun süredir konuşulmayan konuların tekrar gündeme gelmesi olası görünüyor. Evliliklerde çok gereksiz durumlar oluşabilir.

Nisan 2019 ile birlikte beklentinin üzerinde duygular yaşıyorsun. Bekarsan tanışacağın etkileyici biriyle farklı şeyler paylaşabilirsin. Bu insan senden yaşça küçük ya da büyük olabilir.

Terazi Burcu Mayıs 2019’da duygular seni yönetmeye başlıyor. Bu durum partnerine baskı uygulamana neden olabilir. Gereksiz yere kıskançlık yaparak onu boğabilirsin.

Haziran 2019 Terazi Burcu için sakin geçiyor. Net olursan spontane ilişkiler yaşayarak keyiflenebilirsin.

Temmuz 2019 tarihinde aile, akraba, kardeş ve kuzenlerle arandaki bağ güçleniyor. Birbirinize destek olacağınız oluşumlar içine giriyorsunuz. Terazi Burcu Ağustos 2019 ile sıkıntılı ruh halinden kurtuluyorsun.

Eylül 2019’da birden fazla ilişkinin içinde olman olası görünüyor. Bu aşamada duyguların esiri olma.

Terazi Burcu Ekim 2019 tarihinde aile arasında dile getirmekten çekindiğin bir şeyi açıklıyorsun. Bu zamanla birlikte yuva kurmak isteyebilirsin.

Kasım 2019 seni önemli kararların aşamasına getiriyor. Uzun yolculuklar yapacaksın.

Terazi Burcu Aralık 2019 ile birlikte ilişkilerde daha uyumlusun. Değişen ve gelişen para durumunun özel hayatına olumlu yönde etkisini hissedeceksin.

akrep burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Akrep burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Akrep Burcu 2019 yılı aşk hayatında özellikle evlilik ve birlikteliklerde farklı gelişmeler yaşanabilir. Partnerinin aile hayatındaki gelişmelere şaşırabilirsin. Karşılaşacağın şey her ne olursa olsun sabırlı ve esnek olmaya özen göster. Uranüs’ün Akrep Burcuna yaptığı karşıt açı ilişkilerde farklı boyutlar oluşturabilir. Bunaldığın günler çoğunlukta olabilir. Bakış açındaki değişimle bunu yenebilirsin.

Akrep Burcu Ocak 2019 tarihinden itibaren ilişkilerde daha yoğun iletişime geçiyorsun. Kontrolcü ve biraz da şüpheci tavırlar sergileyebilirsin. 6 Ocak 2019 Parçalı Güneş Tutulması Etkisi Akrep Burcu üzerinde ruhsal baskı yaratıyor. Gelip geçici bu duruma karşı hazırlıklı olman seni birçok sorunda kurtarabilir. Şubat 2019 Akrep Burcu için çok daha rahat etkiler barındırıyor. Aile içi konuşulması gereken konular konuşuluyor. Büyüklerinden biri bir konuda senin desteğine ihtiyaç duyuyor. Ona vereceğin destek geleceğin için önem arz ediyor.

Akrep Burcu Mart 2019 ile birlikte aşk hayatına olan ilgin ve mücadelen artıyor. Partnerinle arandaki bağı güçlendirecek davranışlarda bulunuyorsun. Nisan 2019 Akrep Burcu aşk hayatındaki zorlanmaları söküp alıyor. Hızlı ve beklenmedik kararlara imza atabilirsin. Evlenmeyi düşünebilir, hatta yıldırım nikahı ile evlenebilirsin. Evliliklerde ise bebek kararı alınabilir.

Akrep Burcu Nisan 2019 tarihinde her tür ilişkinde fedakarlık yapıyorsun. Anne, baba ve kardeşlerle ilgili konularda kendini öne atacaksın. Her zorluğun içinden kolayca çıkıyorsun. Mayıs 2019 Akrep Burcu için sürprizlerle geliyor. 5 Mayıs 2019 Yeniayı Etkileri özel hayatını destekliyor. Evlilik, nişan ve yeni birliktelik gibi konularda herkesin bir adım önünde olacaksın. Ailenin onayını gerektiren durumlar gelişiyor. Yapacağın seyahatler artıyor.

Haziran 2019 Akrep Burcuna yeni sorumluluklar yüklüyor. Bilmediğin şeyler öğrenebilirsin. Bununla birlikte ilişkilerde ego savaşları başlıyor. Çevrenin etkisi altında kalırsan aşk hayatının dengesini bozabilirsin.

Akrep Burcu Temmuz 2019 tarihinde yaşanan Merkür Gerilemesi etkisiyle hesapta olmayan şeylerle karşılaşabilirsin. Partnerinin ailevi meselelerinden mümkün olduğunca uzak durmayı dene. Bu süreçte onun sana olan yaklaşımındaki değişimlerinin altında başka sebepler ararsan hata edersin. Ağustos 2019 Akrep Burcu için rahat günler içeriyor. Sorunları büyük oranda geride bırakıyorsun.

14 Eylül Dolunayı Akrep Burcu aşk hayatında sırların açığa çıkmasına neden olabilir. Çevrendeki insanlarla olan iletişimini sınırlı tutmanda fayda var. Ekim 2019 Akrep Burcu aşk hayatını yenileyebilecek nitelikler taşıyor. Memnun olmadığın bir ilişkiye nokta koyarak hemen ardından fırtınalı bir aşka yelken açabilirsin.

Kasım 2019’da hayatındaki insanla güç çekişmesi oluşturacak durumlardan kaçınmalısın. Akrep Burcu Aralık 2019 ile birlikte dönüp geriye bakmıyorsun. Hayatında o an ne varsa onu yaşıyor ve seneyi elinden gelenin en iyisini yaparak tamamlıyorsun.

yay burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Yay burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Yay Burcu 2019 yılı aşk hayatında çoğunlukla eğlenceli konulara yöneliyorsun. Kendine, kişisel bakımına özen gösterecek, sosyalleşeceksin. İlişkilerde aşırı iyimser davrandığında hayal kırıklığına uğraman olası görünüyor. Açıkçası bunu da pek takmıyor, çabuk toparlanıyor ve kaldığın yerden devam ediyorsun. Aile içi sürtüşmelere mantıklı çözümler sunacak, meselelerin büyümesine izin vermeyeceksin.

Ocak 2019 Yay Burcu hayatına her konuda biraz dokunuyor. Özelin, ailen, işin ve sosyal çevre ile iç içe olacaksın. Kontrolü elden bırakmaman gerekiyor. Özellikle ailevi meselelerde soğukkanlı davranmalısın.

Şubat 2019’da ev alım-satım, emlak ve ticaret konularına dahil oluyorsun. Elinizden çıkarmak istediğiniz bir mülkü satışa sunabilirsiniz. Bu arada eskide kalan bir hikaye ile beklenmedik bir iletişim kuruyorsun.

Yay Burcu 5 Mart Merkür Gerilemesi Etkisi ile başlangıçlara ara vermelisin. Bunun yerine yarım kalan planlarına yönelebilirsin. Ev taşıma, nakil veya eşya değiştirme gibi işlerle meşgul olacaksın. Yay Burcu Nisan 2019’da depresif etkilerden kurtuluyorsun. Eğlenceli yönün ortaya çıkıyor. Sosyal ortamların aranan ismi olacaksın. Haksızlığa uğradığın bir konu kazanca dönüşüyor.

Mayıs 2019 Yay Burcu aşk hayatına yeni insanlar sunuyor. Aklında hiç olmayan biri ile tanışıyor ikilemde kalıyorsun. Bir süre duygularından emin olamayabilirsin. Bu süreçte sessiz kalarak neyin ne olduğuna karar vereceksin. Evliysen şüphe duyduğun bir konunun üzerine gidiyorsun. Ama sonuç beklediğin gibi kötü çıkmıyor.

Yay Burcu Haziran 2019 ile birlikte aşkta uyumu yakalıyorsun. Kendine olan güvenin katlanıyor. Aynaya baktığında hiç olmadığın kadar iyi hissedeceksin. Bunu biraz da hayatında iyi giden diğer alanlara borçlusun.

Temmuz 2019 Yay Burcu için eğlenceli davetler, organizasyonlar ve eğlence içeriyor. Hayatındaki insanla olan iletişimin artıyor, sorunlara mantıklı çözümler getiriyorsun. Bu tarihte kalbin boş olursa aşka olan ihtiyacın artacak. Yay Burcu Ağustos 2019 tarihinde aile arasında yaşanan olaylara iyimser bakmak zorundasın. Diğer türlüsü dağılmalara neden olabilir. İdare edecek, denge bulmaya çalışacaksın.

Eylül 2019’da alacağın bazı kararları hızlandırıyorsun. Yer değişikliği ve büyük dönüşümler söz konusu. Yay Burcu Ekim 2019 ayında genişleyen maddi imkanların özel hayatına renk katıyor. Partnerinle birlikte kısacık bir tatile çıkabilirsin. Gezip, dolaşmaya, aşkını farklı yollarla sunmaya özen göstereceksin.

Kasım 2019 Yay Burcu hayatına güzel enerjiler sunuyor. Talihsizlikleri dert etmiyorsun. Arkandan çevrilen bazı işleri öğrenince erken fark ettiğin için kendini şanslı hissedeceksin. Buna göre önlemler alıyorsun. Yay Burcu Aralık 2019 ile birlikte her anlamda toparlanıyorsun. 12 Aralık 2019 Dolunayı etkileri yeni kararları beraberinde getiriyor. Yapacağın kısa planlarla özgürlüğün tadını çıkarıyorsun.

olak burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Oğlak burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Oğlak Burcu 2019 yılı aşk hayatında ev, aile, çevre ve iş konularını iyi dengeliyorsun. Enerjinin büyük bir bölümünü sevdiklerine harcıyor, yeni planları devreye sokuyorsun. Ocak 2019’da olayları geri plandan takip ediyor. Sevdiğin insanla anlaşamadığın noktada büyük tepkilerden kaçınıyorsun. Yakın çevre ilişkileri sana samimiyetsiz geliyor ve bazıları ile görüşmeyi bitiriyorsun.

Oğlak Burcu Şubat 2019 tarihinde inat ettiğin bir konuda çatışma yaşayabilirsin. Kısa vadeli planlarda yer alacaksın. Hayatında biri varsa onun yaklaşımlarının altında başka şeyler arıyorsun. Şüpheci tutumun artıyor.

5 Mart Merkür Gerilemesi üzerindeki olumsuz etkileri artırırken sen çevrenden daha fazla uzaklaşıyorsun. Bazılarının sana kullanmak amaçlı yaklaştığını hissedebilirsin. Bu nedenle yüzeysel davranışlar sergiliyorsun.

Nisan 2019 Oğlak Burcuna güneş gibi doğuyor. Ve bu tarihten itibaren etkili kararlar alarak iyi bir yaşama merhaba diyorsun. Hangi aşamada olursan ol geri dönüp bakmayacaksın. Oğlak Burcu Mayıs 2019’da gerçekçisin. Mantığını duygularının önünde tutuyorsun. İlişkinde kendini kontrol etmek senin için önemli hale geliyor. Bu sayede hataya yer vermiyor, gereksiz gelgitlerden uzak duruyorsun.

Haziran 2019 Oğlak Burcu aşk hayatındaki kararsızlıkları ortadan kaldırıyor. Evlilik istiyorsan evleniyor, aşk istiyorsan aşk yaşıyorsun. Düşündüğün her şeyi hayatına yansıtabildiğin bir döneme giriyorsun. Bu zamanı iyi değerlendirmek senin elinde.

Oğlak Burcu Temmuz 2019 tarihinde yaşam alanındaki değişimlere odaklısın. Ertelediğin ya da yapman gereken tadilat, eşya değişimi ya da taşınma gibi konuları hallediyorsun. Aile içi bağ güçleniyor. Ağustos 2019’da sanatsal işler, aktiviteler, davetler ve organizasyonlar devreye giriyor. Bazıları ile yapacağın görüşmelerde yeni şeyler öğreniyor, hemen ardından yeni kararlar alıyorsun. Enerjin inanılmaz etkili hale geliyor.

Oğlak Burcu Eylül 2019 ile birlikte yoğunlaşıyorsun. O koşuşturmaca içinde hayata daha keyifle bakacaksın. 14 Eylül 2019 Dolunay Etkileri duygusal geçişlerde seni biraz zorlayabilir. Ama sen bununla etkin şekilde baş ediyorsun.

Ekim 2019 tarihinde evliliklerde eş temalı konular ön plana çıkıyor. Eşinin aile sıkıntıları baş gösteriyor. Sen uzakta duruyorsun. Evliliğine zarar gelmemesi için olayları dışarıdan takip edeceksin. Birlikteliğin varsa gelecek adına alınacak kararlarda aile büyükleri söz sahibi olacak.

Oğlak Burcu Kasım 2019’da yaşanan hiçbir şeye kafanı takmıyorsun. Yapamadığın yerde bırakacak yoluna devam edeceksin. Bazı şeyleri için yaşayıp tüketen biri olarak bu senin için hiç zor olmayacak.

Aralık 2019’da yaşam seni destekliyor sevgili Oğlak Burcu. Yıla iyi bir giriş yapamıyorsun belki ama yaşadığın her tecrübe 2020 yılında sana kazanç olarak geri dönüyor sevgili Oğlak Burcu.

kova burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Kova burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Kova Burcu 2019 yılı aşk hayatında daha dikkatlisin. Attığın her adımda geçmişin izlerine denk geliyorsun. Yüzleşmelerin oldukça fazla. Deneyimlerin yılın ilk yarısında gönlüne göre yaşamana müsaade etmiyor. Duygularının sık sık değişmesi ile mücadele ediyorsun. Seni huzursuz eden şeylerin sık sık masaya yatırılmasını içsel sorunların çözümü olarak görmelisin.

Kova Burcu Ocak 2018 tarihinde vazgeçişler var. çevrenin yönlendirmesiyle ilerlediğin yolda farklı bir karar alabilirsin. Partnerinin baskı ve diretmeleri seni bunaltıyor olabilir. Şubat 2019’da sırtında yük gibi taşıdığın duyguları üzerinden atmak isteyeceksin. Çevreden aldığın destek ve moral sana yetmiyor. İçinde bulunduğun duygusal durum bir süre bu şekilde devam ediyor.

Kova Burcu Mart 2019 tarihinde para temalı konulara yöneliyor, böylelikle özel hayatının karmaşasından bir süreliğine kurtuluyorsun. Nisan 2019 ile birlikte aile hayatında dönem dönem açılan bir konu yeniden gündeme geliyor. Miras, mal, para veya aile büyüklerini ilgilendiren konular olabilir. Mayıs 2019 Kova Burcu ve çevresinin iş birliği yapacağı bir dönem oluyor. Aile üyeleriyle büyük çapta anlaşmaya varıyorsun. İletişim yerinde ve kararında.

Kova Burcu Haziran 2019’da aşık olmak ve hayatını değiştirmek isteyeceksin. Evliysen veya birlikteliğin varsa düzelmesi ümidiyle sorunların üzerine gidiyorsun. Cevaplarını laf olsun diye vermiyorsun. Ağustos 2019 ile birlikte partnerinin hayatında yaşanan hızlı gelişmeler sizi bambaşka alanlara sürüklüyor. Ama sen kararsızsın. Uyum sağlamak zorunda kalabilirsin.

Kova Burcu Eylül 2019 tarihinde şüpheci ve takıntılısın. Yakın çevrende yaşanan bazı olaylar karşısında nasıl davranacağını bilemeyeceksin. Kendini olmadık durumlar içinde bulmak istemiyorsan uzak durmalısın. Ekim 2019 senin her şeyden uzaklaşmak istemene neden oluyor. Uzun zamandır görmediğin birini görüyor ve etkisi ile farklı bir süreç başlatıyorsun.

Bilmediğin şeyleri öğrendiğinden seni biraz üzebilir. Ama kavuşmanın etkisiyle bu üzüntü uzun sürmüyor. Kova Burcu Kasım 2019’da kendini çok daha iyi hissedeceksin. Aşka, hobilerine ve hayata zaman ayırıyorsun. Ne zamandır istediğin bir şey gerçekleşiyor ve unuttuğun duygular canlanıyor.

Aralık 2019’da sorunlar ve hayal kırıklıkları sona eriyor. Alınması gereken kararları alıyor ve kalıcı adımlar atıyorsun sevgili Kova Burcu.

balk burcu gnlk haftalk aylk bur yorumlar astroloji

Balık burcu 2019 yıllık burç yorumları: Aşk, ilişkiler ve evlilik

Balık Burcu 2019 yılı aşk hayatında tutulma etkilerinin önemli yeri var. Yapman gereken şey dolunay, yeniay ve gerileme tarihlerini takip etmek olmalı. Evliliklerde her şey iletişime bağlı. Seni yukarı da taşıyabilir, aşağı da çekebilir. Bu bir anlamda da senin gerçekten ne istediğine bağlı.

Ocak 2019 Balık Burcu aşk hayatında birçok konu içeriyor. İçsel çatışmalarına neden olan tüm bu konular üzerine detaylı şekilde düşüneceksin. İstesen de kopamadığın biri var. Balık Burcu Şubat 2019 tarihinde yapacağın ikili sohbetler artıyor. Paylaşmaktan keyif alıyorsun. Önemli söyleşilere, sunum ve sergilere katılacaksın.

Mart 2019’da daha çok yalnız kalarak kafa dinlemek isteyeceksin. Bu ay yaşanacak olan Merkür Gerilemesi de buna fazlasıyla uygun zaten. Balık Burcu Nisan 2019 ile birlikte ilişkilerde yükselişe geçiyorsun. Evliysen daha bilinçli hareket edecek, eşine karşı duyarlı davranacaksın. Kalbin boşsa aşka olan ihtiyacın artıyor.

Mayıs 2019 Balık Burcu için güzel günler sunuyor. Sevdiklerine ayırdığın zaman artıyor. Yaşamdan daha fazla keyif alıyorsun. Balık Burcu Haziran 2019’da aşkı önemsemeye başlıyorsun. Hayatında biri yoksa aşık olacaksın. Birlikteliğinde köklü kararlar alman olası görünüyor. Temmuz 2019’da çevresel etkiler artıyor.

2 Temmuz Tam Güneş Tutulması ile evliliklerde çocuk alanı canlanıyor. Bebek kararı, hamilelik haberi ve doğum gibi oluşumlar gidişatı değiştiriyor. Ağustos 2019 Balık Burcu hayatında yanlış anlaşılmaları beraberinde getiriyor. Eşin, partnerin, arkadaşın ya da aile büyüklerinle aranda sert açılar oluşuyor.

Özellikle iletişimde hassas olacaksın. Balık Burcu Eylül ve Ekim 2019 tarihlerinde özel hayatında derinlere iniyorsun. Sonbaharın gelişiyle olayları dramatize edebilirsin. Bunu yaparken kendini kaptırmamanı öneriyoruz. Kasım 2019 Balık Burcu aşk hayatında iyiyi işaret ediyor. Dağıldığın noktalarda toparlanıyorsun. Birlikteliğinde isteklerini ön plana alıyorsun.

Aralık 2019’da daha çok aile içi konularla ilgileniyor, ihmal ettiğin şeyleri telafi yoluna gidiyorsun sevgili Balık Burcu. 2020 yılına girerken gerçeklikten çok uzaklaşmıyor, eskiye göre daha sağlam adımlar atıyorsun.


kaynak kadinlarduysun