İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Mayıs 2021, Cuma

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Başak
Başak
AŞK
Balık
Balık

Oğlak
Oğlak

İkizler Burcu Yıldız Falı

Tam anlamıylar çılgın hissediyorsun ama kaygılanma; kafayı yemeyeceksin! Enerji, hayatında köklü değişiklikler yapma tutkunu ön plana çıkarıyor; özellikle de kendini başkalarına nasıl yansıttığınla ilgili meselelerde. Romantik partnerinin seni görüş şeklinden sıkılmış olabilirsin. Kişiliğinin farklı bir yönünü sergilemeye hazırlanıyorsun. Böylece ilişkinizdeki tutkunun yenilendiğini hissedebilirsiniz!Her zaman şoför siz olmak zorunda değilsiniz. Neden biraz mola verip direksiyonu diğerlerine emanet etmiyorsunuz? Lider olmaya alışkın olmanız gerçeği bir yana, aslında herkes sizden bunu bekliyor gibi görünse de, bugün dümeni başkalarına bırakma vakti. Bu duruma keyifle şaşıracaksınız. Otobüsü şarampole yuvarlamak yerine, sürmenin daha etkil bir yolunu gösterecekler size. Bu dersi almak için kendinize fırsat tanıdınız, bravo!

İkizler Burcu Aşk Falı

Şehvetli, tutkulu bir sevişme kesinlikle bu gece gündeminizde olacak. Eğlence, heyecan, romantizm ve aşk, bunlar üzerinde konuşmak isteyeceğiniz konular. Öyleyse konuşun! Başka birilerinin size ne yapacağınızı söylemesine izin vermeyin. Ne istediğini biliyorsunuz, o yüzden "umrumda değil" demeyin. Aşk karşınıza çıkabilir, geldiğinde onu nasıl yakalayacağınızı öğrenin.

İkizler Burcu İş Falı

Tüm iş arkadaşlarınız steroid almış gibi görünebilir. Ofisteki hareket temposu olağanüstü ve siz de bu tempoya yetişmekte zorlanıyorsunuz. Denemeyin bile. "Acele giden ecele gider" atasözü bugün için çok doğru. Kendi temponuzda çalışmaya devam edin. Günün sonunda, herkesten daha iyi bir iş çıkardığınızı göreceksiniz.