Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Eylül 2021, Pazar

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Aslan
Aslan
AŞK
Kova
Kova

Akrep
Akrep

Boğa Burcu Yıldız Falı

Olaylar ayak uydurabileceğinden daha hızlı ilerliyor olabilir. Beklenmedik bir öğe eşitliğe dahil olacak gibi duruyor. Her şeye hazırlıklı ol. Bugün hafif hatta yüzeysel bir gün. İnsanlar da çok güvenilir olmayabilir; bu yüzden yapman gereken ciddi bir şey varsa, bunu kendi başına çözmen gerekecektir.Bugünün sizi ayartıp sizin için kötü olduğunu bildiğiniz şeylere yöneltecek bir havası var. Bir omzunuzda şeytan bir omzunuzda melek duruyor; seçim size kalmış. Ne karar verirseniz verin, eylemlerinizin sonuçlarından sorumlu olduğunuzu bilmelisiniz. İçinde bulunduğunuz durumdan ötürü başkalarını suçlamak adil değil.

Boğa Burcu Aşk Falı

Kalbiniz sizi bugün işinizden alıkoyuyor olabilir. Zamanın hızlı geçmesinden çok rahatsız olabilirsiniz. Romantik doğanız sizi mevcut durumunuzdan uzaklaştırmaya çalışıyor ve yeni şeyin peşinde koşuyorsunuz. Bunun yapmak istediğiniz bir şey olup olmadığı size bağlı. Mantığınızı korumaya çalışın fakat bu zor olabilir, çünkü kalbiniz şu anda dizginleri eline almış gibi görünüyor.örünüyor.

Boğa Burcu İş Falı

Bir süredir çılgın bir bilim insanı gibi davranıyorsunuz. Bazen minik patlamalarla sonuçlanan büyük deneyler yapma zorunluluğu hissediyorsunuz. Bugün kendinize işe öylesine kaptıracaksınız ki hiçkimseye ve hiçbirşeye ne tahammülünüz ne de vaktiniz olacak. Özel laboratuvarınızın kapısını çalanın ya da bensen ocağıyla deney tüplerininizin arasında dikilenin vay haline!