Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2021, Salı

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Aslan
Aslan
AŞK
Kova
Kova

Akrep
Akrep

Boğa Burcu Yıldız Falı

Söz konusu sağlığınsa oldukça dikkatli hareket ediyorsun. Dengeli beslenen ve düzenli egzersiz yapan azınlıktaki insanlardan birisin. Bugün medikal onarımlar repertuvarını geliştirmek istiyorsun. Soğuk algınlığı veya alerji sıkıntılarıyla boğuşuyorsan, gittikçe yaygınlaşmakta olan bazı alternatif ilaçlara başvurabilirsin. Çin bitkileri ve akupunktur; çağımızın doktorlarının önerdiği tedavileri de düşünebilirsin.Rüyalarınızı sezgilerinize giden bir yol olarak kullanın. Eski çağlarda büyük hükümdarlar ve krallar rüyaların anlam taşıdığına o kadar inanırlardı ki hepsinin birer rüya yorumcusu vardı. İster rüyaların mistik birer öngörü olduğuna, ister beyninizin düşünce ve duyguları rastgele dışarı atması olduğuna inanın, bunun yararını görürsünüz. Özellikle yinelenen rüyalar, çözülmesi gereken bazı sorunlara işaret ediyor olabilecekleri için önemlidir. Bu konuyu biraz keşfedin.

Boğa Burcu Aşk Falı

Sevdiklerinize nazik davranmaya çalışın. Gezegensel enerjilerden dolayı biraz sinirli olabilirsiniz ve bunu ailenizde çıkarmak size kolay gelebilir. Huysuz bir ruh halinde olsanız bile çocuklarınızı sevdiğinizi belirtin! Ya da eşinize bazı sorunları çözdüğünüzü söyleyin ve ona karşı kaba olmayın. Kalbiniz, açın ve insanların sizi ne kadar önemsediğini görün.

Boğa Burcu İş Falı

Bugün geçmişinden birisiyle karşılaşabilirsiniz. Yıllar öncesinden eski bir iş arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Bu kişiyle öğle yemeği yemek eğlenceli olabilir. Ya da şaşırtıcı olabilecek eski romantik bir partnerinizden haber alabilirsiniz! Onlara karşı kendi duygularınızı incelemek zorunda kalabilirsiniz. Geçmişten gelen bu ses ilginç olabilir, ama bu eski ilişki gerçekten şu anda bulunduğunuz yere uygun mu?