Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Ağustos 2020, Perşembe

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Boğa
Boğa
AŞK
Akrep
Akrep

Aslan
Aslan

Balık Burcu Yıldız Falı

Ailevi konular gündeminizi oluşturabilir. Sabah saatlerinde küçük aksilikler yaşayabilirsiniz. İlerleyen saatlerde yazışmaların ve konuşmaların yoğun olduğu saatler geçirebilirsiniz. Güven aradığınız yerlere doğru çekilebilirsiniz. Bazı konularda iç sesinizi dinlemeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde kendinizi duygusal olarak yıpranmış hissedebilirsiniz.

Balık Burcu Aşk Falı

Dahil olduğunuz bir grupla bugün rüyalarınız üzerinde bir tartışma gerçekleştirebilirsiniz. Siz ya da gruptan bir başkası romantik bir ilişki hakkında kötü bir rüya mı gördünüz? Arkadaşlarınızla bunu tartışın. Muhtemelen herkes rüyanın gelecekten haberler vermediği, ancak geçmişe dayalı bilinçaltı veya bilinçdışı korkularla ilgili olduğu konusunda hemfikirdirler. Rüyayı gören siz olmasanız bile not edin. Gelecekte faydalı olabilir.

Balık Burcu İş Falı

Bugün size çalışma ortamınızda biraz dinlenmeniz için bir fırsat verecek. Son birkaç gündür fazla çabalıyor olabilirsiniz, ancak büyük projeniz yolda. Bu yeniden yapılanma dönemi, iş arkadaşlarınızla daha arkadaşça ve kardeşçe bir şekilde iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Bu, gerçekten yardımlarına ihtiyaç duyduğunuzda, onlara güvenmenize izin verecek türden bir iletişim ...