Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Ocak 2021, Pazartesi

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
İkizler
İkizler
AŞK
Akrep
Akrep

Aslan
Aslan

Kova Burcu Yıldız Falı

Kova enerjisinin güçlü duygulardan beslendiği ve cesaret gerektiren durumlarla birlikte anıldığı söylenir; ki bunlar da muhteşem bir heyecanın püf noktalarıdır. İşte günü anlamak için gerekli olan nitelikler de bunlar. Doğru, tüyler ürpertici ve ilginç bazı şeylerle karşılaşmayı bekleyebilirsin ama yeteneklerini bir partner ya da bir çalışan olarak her ne olursa olsun iyice göstermen gerekiyor. Strese girme, günün keyfini çıkarmaya çalış.Duygularını ifade etmek senin için bazen zor olabiliyor. Huzurlu bir yaradışılın var, bu yüzden işler yolunda gitmediğinde ya da birileri seni üzdüğünde konuşmaktan çok, sessizleşme ve yalnız dolaşma eğilimine sahipsin.Normalde bu durum senin için bir olay oluştursa da, bugün farklı bir gün! Kozmik enerji iletişim konusunda bugün sana yardım edecek ve kendini çok iyi bir şekilde ifade edebileceksin. İnsanlar seni daha iyi anlayabilecekler.

Kova Burcu Aşk Falı

Göz önünde olma tutkunuz bugün muhtemelen ön planda olacak. Bir Kova olarak, zaten her zaman ilgiyi üzerinize topluyordunuz, bu nedenle bu durum sizin için çok da farklı olmayacak. Ancak, bu dikkat çekme isteğinizin doğru sebeplerden kaynaklandığından emin olmalısınız. Kendinizi güvensiz hissediyorsanız ve kendinize olan güveninizi arttırmak için dikkat çekmeniz gerekiyorsa, o zaman her şeyin merkezinde olmak istediğinizden ters bir etki yaratabilir.

Kova Burcu İş Falı

Eğitim ve kariyer hedefleriniz şu sıralar önem sıralamasında bir numaraya yerleşmiş olabilir. Sırf özlediğiniz için üniversiteye geri dönmeyi ya da kariyer alanında uzmanlaşmanıza yardımcı olabilecek kurslara katılmayı düşünebilirsiniz. Her türlü, hedeflerinizi net bir biçimde ifade edecek ve onlara ulaşmak için net planlar yapacaksınız. Hala bir hareket planınız yoksa da, olacak. Altına hücum!