Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

02 Ağustos 2021, Pazartesi

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Yay
Yay
AŞK
İkizler
İkizler

Balık
Balık

Başak Burcu Yıldız Falı

İçindeki savaşçı bugün kendini gösterecek. Kılıcın oldukça keskin ve bunu dikkatlice kullandığına emin olmalısın. Ölümcül zehir harika bir yardım unsuru da olabilir; büyük bir engel de; tamamen nasıl kullandığına bağlı. Bu enerjiyi istediğin şeylerin peşinden gitmek için kullanmalısın. Ama seni hedefine götüren yolda birkaç köprü yakmamaya dikkat et.Çevrenizdeki insanların "önce ben" diyen ve size pek de doğru gelmeyen bir tavır içinde olduğunu görebilirsiniz. Belki de gidip kapılarını çalıp onları uyandırdıktan sonra "Diğerleri ne olacak peki" diye sormalısınız. Bu mesajı iletirken sızlanmamaya çalışın. Umutsuz bir şikayet size hiçbir şey kazandırmaz. Arkadaşça ve sevecen bir yaklaşımla fikrinizi belirseniz dünya ayaklarınızın altına serilir.

Başak Burcu Aşk Falı

Sıra dışı bir şekilde tutkulu bir ruh halinde olabilirsiniz. Başak 'ın büyüleyici bakışları kadar güçlü bir şey yok. Hoşunuza giden birinin dikkat çekebilirsiniz. Kendinizi bir oyun peşine takılmış gibi hissedebilirsiniz. Ancak, avınızı kovalarken, bu kişiyi doğru nedenlerle takip ettiğinizden emin olun. Zararsız bir flörtün tadını çıkarmak isteyebilirsiniz fakat gerçekten istemediğiniz birinin duygularıyla oynamak için başka bir şey!

Başak Burcu İş Falı

Herkesten daha iyi biliyorsunuz ki, iyi bir iş planı hataları ve aksaklıkları her şey tamamen altüst olmadan ortaya çıkarabilir. Bugün, profesyonel yaşamınızdaki bir proje için kaynak yetersizliği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bununla birlikte, hedeflerinizi duruma uyum sağlamak için değiştirme fikri sadece sizin doğanızda yok. Bugünü, problemleri faza taviz vermeden çözmek adına, stratejik düşünmek için kullanın.