Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Şubat 2020, Çarşamba

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Kova
Kova
AŞK
Aslan
Aslan

Koç
Koç

Terazi Burcu Yıldız Falı

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenmeniz gerekebilir. İşlerin tamamlanması ve gelecek yönünde düşünce ve projeler geliştirmek isteyebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar içindesiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte alternatif planlar yapmak uğraştığınız işler yönünden faydalı olabilir.

Terazi Burcu Aşk Falı

Arkanıza yaslanıp olayları izlemeye karar verebilirsiniz. Bugün olumlu bir ruh hali içinde olacaksınız ve bir şeyleri zorlamak istemeyeceksiniz. Agresif olmak yerine, köşede oturup espriler yapacaksınız. Bu neşeli tavrınız işlerin daha sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olacak. Şu an fikirlerinizi başkalarına karşı saldırgan bir şekilde dayatmak bir hata olur. Rahatlayın ve diğer insanların verdiği bilgilere kulak verin.

Terazi Burcu İş Falı

Genellikle kendi eksiklikleriniz konusunda kendinize karşı oldukça dürüstsünüz. Ama bugün çok uzaklara gidebilir, çirkin ve başarısız olduğunuza karar verebilirsiniz. Günün enerjisi, kendi enerjinisi depolamanız için sizi teşvik edecek ve kendinizin hangi yönlerini değiştirmek isteyebileceğinize karar verebilirsiniz. Ama bu her şeyi değiştirmeniz gerektiği anlamına gelmez! Kilo vermek, kilo almak ya da daha çok çalışmak gibi basit bir hedefle başlayın.