Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Nisan 2021, Çarşamba

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Kova
Kova
AŞK
Aslan
Aslan

Balık
Balık

Terazi Burcu Yıldız Falı

Kendini bir şekilde ileriye taşımak isteyebileceğin bir gün. Bu, sağlıksız bir alışkanlığı bırakmakla gerçekleşebilir. Belki sigarayı ve içkiyi bırakabilirsin. Kendine daha iyi bakmak ve yaşamına dikkat etmek konusunda kararlısın. Veya sıkılaşmak isteyebilirsin. Sağlıklı gıdalara ve vitaminlere yönel ve enerji seviyen artsın.Bugün kendinizi devasa bir çamur deryasında bulabilirsiniz fakat bu durum, bu noktadan bakarak olağanüstü derecede başarılı olamayacağınız anlamına gelmiyor. İnanılmaz hassasiyetinizle algılama yeteneğinizi birleştirin, biraz pratik düşünme eklerseniz başarının mükemmel formülünü elde etmiş olacaksınız! Zihninizin sınırlarını zorlayın ve stratosferin ne kadar ötesine geçebileceğinize bakın. Ne kadar ileri o kadar iyi.

Terazi Burcu Aşk Falı

Konuşursanız daha iyi hissedebilirsiniz. Aklınızda bir şey varsa, bunu söylemek en iyisi. Daha doğrudan ve açık bir şekilde iletişim kurmak için ilham alacaksınız. Utangaç bir su burcu olduğunuzdan, özel düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşma konusunda her zaman rahat hissedemezsiniz. Ama şimdi dürüstçe kendinizi ifade edebileceksiniz. Bir meslektaşınızla, arkadaşınızla veya sevdiğiniz biriyle ilgili yanlış anlamaları gidermek için iyi bir zaman.

Terazi Burcu İş Falı

Biriyle yollarınızı ayırmak için aklınız çelinebilir. Bir arkadaş ya da meslektaşınızla aranızda yanlış anlaşılma yaşabilirsiniz. Belki hisleriniz zarar görmüş olabilir. Ani hareketler yapmadan önce bir süre geçmesine izin verin. Kendinizi daha iyi hissetmeye başlayıncaya kadar kendinizi geliştirmelisiniz. O zaman bu kişi ile ilişkinizi nasıl ele almak istediğinize karar vermenin zamanı gelmiş olacaktır. Eğer denemeye istekliyseniz, her şey yoluna girebilir.