Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2021, Salı

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Oğlak
Oğlak
AŞK
Yengeç
Yengeç

Koç
Koç

Terazi Burcu Yıldız Falı

Sıkıcı ve ağır hissediyorsun, tatlım. Eğer kendini profesyonel yaşamında veya özel yaşamında kanıtlamaya çalışıyorsan bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsin. Senin için değerli olan birine öfkelenmen olası görünüyor. Olumsuz hislerini çabucak yansıtma; çevrene karşı tutumların bundan kötü etkilenecektir.Romantik ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizden de partnerinizden de kaynaklanabilir fakat havada bir gerginlik var ve göz ardı edilemeyecek bir seviyeye ulaşmış. Bu gerginliğin, doğru olmayan bir şeyden kaynaklanabileceğini de aklınızdan çıkarmayın. Yanlış sözler sarf edilmiş ya da bir yanlış anlaşılma meydana gelmiş olabilir. Bu akıl almaz kafa karışıklığının sebebi bunlar olabilir. Yanlış olan her şeyi düzeltmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Terazi Burcu Aşk Falı

Sevdiğiniz biri bugün sizinle kavga etmeye çalışıyor gibi görünebilir. Sizi sinir eden bir "önce ben davranışı" söz konusu olabilir. Rakibinizin hemen yanıldığını varsaymayın. Ortaya çıkan her çatışmada öğrenilmesi gereken değerli bir ders var. Her anlaşmazlığı kendiniz hakkında bir şeyler öğrenme fırsatı olarak görün.

Terazi Burcu İş Falı

Bugün gününüzden en iyi şekilde yararlanın ve bu sabah işinizi bir kenara bırakın. Bu, bir süre üzerinde düşünmeden harekete geçilecek zaman değil. Bugün, hayatınızın yönünü değiştirebilirsiniz. Yatırımlarınıza iyi bakmanın zamanı gelmiş olabilir. Yok yere para kaybediyor olabilirsiniz!