Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Eylül 2021, Pazar

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Yay
Yay
AŞK
Yengeç
Yengeç

Koç
Koç

Terazi Burcu Yıldız Falı

Normalde pek sık deneyimlemezsin ama bugün ilginç bir ruhsal dengesizlik seni saracak. Bu senin için sert olmakla kalmayacak aynı zamanda çevreni de etkileyecek. Senden bir dakika sonra ne tepki gelebileceğini kestiremeyecekler. Birden fazla duygu tarafından boğulduğunu hissediyorsan, altında yatan temelin üzgünlük olduğunu bil. Son zamanlarda önemli birini kaybettin mi? Duygusal olarak içini dökebileceğin birini bul. Konuşmak bile başlıbaşına çok destek sağlar.Bugünün havası sosyalleşmeye çok uygun olabilir. Bazen fazlaca inzivaya çekilebiliyorsunuz, dolayısıyla biraz dışarı çıkıp kendinizi göstermek size iyi gelecektir. Öğle yemeğine komşularınızı davet edin ya da uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla vakit geçirin. Varlığından keyif aldığınız kişilerden destek alma ihtiyacınız ön plana çıkacak. Bırakın size değer veren insanlar sizi kanatları altına alarak iyileştirsin.

Terazi Burcu Aşk Falı

Kalbiniz bugün bulutların üzerindeymiş gibi hissediyor, o halde neden onun peşinden gitmiyorsunuz? İnandığınız hayal dünyasına karşı harekete geçin. İçgüdülerinize güvenin ve hassas doğaya kulak verin. Bugün bütün gün eğleneneceksiniz. Modunuz yüksek olacak ve dikkatinizi çeken bir şeyle ilgili harekete geçmede hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Etrafınızda diğer kadınlarla kaliteli zaman geçirin.

Terazi Burcu İş Falı

Bir ip üzerinde yürüyormuş gibi hissedebilirsiniz, ve her iki yana da yanlış bir adım, yere düşmenize neden olacaktır. Kendinize fazla baskı yapmamaya çalışın. Bir şeyleri yaşam ve ölüm durumuna sokmaya meyilli olabilirsiniz, şimdi gerçekten gerekli olan şey hafif ve güzel bir tutum. İşleri olması gerekenden daha karmaşık hale getirmekte ısrar ederseniz, size en çok yardımcı olabilecek kişileri geri çevirmenize yol açabilir.