Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2021, Salı

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Balık
Balık
AŞK
Başak
Başak

İkizler
İkizler

Yay Burcu Yıldız Falı

Sıra dışı içgörülere sahip olabilirsin. Bunlar insanlarla nasıl geçinmek gerektiğine dair gözlemler içeriyor olabilir (ya da geçinememek). Uzun süredir kişiliğinin bir parçası olan davranış örüntülerini nihayet çözebileceksin. İç görülerin sağlıklı ama yakında öğrendiklerini uygulamak isteyeceksin. Bir terapist ya da anlayışlı bir dostun sana bu konuda fikir sunabilir ve geri beslemede bulunabilir.Reklam e-mailleri ve birkaç telefon ricası, son zamanlarda insanlarla sürdürdüğünüz yoğun iletişimin arasında bir çeşit mola gibi gelebilir. Tüm bu yoğunluk son derece ilginç elbette fakat istemediğiniz derecede de zaman kaybetmenize sebep oluyor. Kendi ilişkilerinizi yürütmek için bile zor vakit bulurken başkalarının işlerine hiç vaktiniz yok. Boğazınıza kadar dolmuş hissediyorsanız, bir mola verin. Bir köpük banyosu sonrası sinirleriniz pamuk gibi olacak.

Yay Burcu Aşk Falı

Sevgiliniz bugün bir kariyeri hakkında bazı harika haberler almış olabilir ve bunu kutlamak için sizi dışarı çıkarmak isteyebilir. O halde başka ne işin olursa olsun gidin! Sevgiliniz harika bir ruh hali içinde, harika görünüyor, aynı zamanda çok tutkulu ve seksi hissediyor. Unutamayacağınız bir gece istiyorsanız, bu fırsatı geri tepmeyin. Ayrıca çok iyi göründüğünüzden de emin olun!

Yay Burcu İş Falı

Bugün güvendiğiniz kişilere dikkat edin. Dışarıya çıkmak yerine, evde kalmaktan ve kazanmak için çok çabaladığınız konforlardan zevk almayı tercih edebilirsiniz. Sırrınızı kimseye emanet etmeyin ... Sadece bilginin yanlış yorumlanmasın değil, söyledikleriniz de istediğinizden daha az ciddiye alınabilir.