Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Ocak 2021, Pazartesi

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Balık
Balık
AŞK
Başak
Başak

İkizler
İkizler

Akrep Burcu Yıldız Falı

Aklın çocuklarda olabilir. Eğer çocukların yoksa, bir aile kurmak üzerine çeşitli düşüncelere dalabilirsin. Bir arkadaşın da çocuğuna bakmak için bir ricada bulunabilir veya bir kuzen ya da yeğenlerden biri seninle vakit geçirmek isteyebilir. Fakat kendi çocukların varsa, tam oyun modunda olduklarını bil!Dürüstlüğünüz ve iyi niyetinize güvenen bir sözcüyle güçlerinizi birleştirebilirsiniz. Bu kişi, bir adım atıp sizin için sesini yükseltmekten memnun. Sahnede bir yer kazandınız. Bu yüzden adınızı anons ettiklerinde sahne arkasına sinmeyin. Diğerlerinin övgülerini şükranla kabul edin. Bunu hak ettiniz. Daha sonra, kendi sesinizi yükseltmeyi öğrenin.

Akrep Burcu Aşk Falı

Güzel sanatlardan biriyle ilgili ders almayı düşünüyorsanız, bu gün bu konuda ciddi düşünmenin tam zamanı. Zihniniz, becerileriniz hakkında ince bir ayar yapmak için doğru anda. Yakın bir arkadaşınız veya sevgilinizden bir mesaj veya telefon alabilirsiniz ve bunun akabinde duygusal bir konuşma yaşanabilir. Akşam ise, dışarı çıkın ve biraz eğlenin.

Akrep Burcu İş Falı

Geçtiğimiz günlerde, kararlı bir şekilde çalışmak, istikrar aramak ve planlarınızı yazıya dökmek için bir karar verdiniz. Öyleyse gün, sürpriziyle birlikte gelecek. Kendiniz için belirlediğiniz katı programa meydan okuyan veya sizi cesaretlendiren insanlarla tanışabilirsiniz. Ya bu engellerin üstesinden geleceksiniz ya da onlar sizi yenecek!