Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Mayıs 2021, Cuma

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Kova
Kova
AŞK
Aslan
Aslan

Boğa
Boğa

Akrep Burcu Yıldız Falı

Toprak Ana'nın iyileştirici gücünden faydalanmak isteyeceğin bir gün. Son zamanlarda yaşadığın stresten kurtulmanı ve şarj olmanı sağlayacak yeni bir sisteme ihtiyacın var. Bedenine özen göster. Yürüyüş yap. Doğaya karış. Besin değeri yüksek gıdalar tüket, bol su iç. Neşeni arttıran ve sana ilham veren insanlarla takıl; enerjini emenlerle değil.Herhangi bir entelektüel ie giriştiysen, bugün bu işe kendini fazlasıyla ciddi bir tavır takınarak kaptırabilirsin. Oyalanarak zaman kaybetmek istemiyorsun. Ayrıca biraz da şizofrenik hissediyor gibisin. Bir yanın espriler üretip yazıya dökmek isterken; öbür yanın gramer çalışmak istiyor. Ama bu iki eylem birbiriyle uyumlu değil bile! Neden gramere takıntılı biri hakkında bir komedi skeçi yazmıyorsun?

Akrep Burcu Aşk Falı

Şu anda bir ilişkiniz yoksa, aşk çok yakınınızda bir yerlerde karşınıza çıkabilir . Bir ilişkiniz varsa bile, muhtemelen yeni bir arkadaş edineceksiniz. Dışarıda, açık havada, bir insan kalabalığı içinde özel biriyle tanışmanız olası. Bu nedenle, hava kötü olsa bile, kesinlikle dört duvar arasında sıkışıp kalmayın. Dışarı çıkın ve Evrenin sizin için ne planladığını görün.

Akrep Burcu İş Falı

Yaklaşık bir hafta önce, mali durumunuzla ilgili bazı kötü haberler almış olabilirsiniz. Bugün muhtemelen, tüm ay boyunca bu sorunların üstesinden gelmek için isteyebileceğiniz en iyi gün. Bu durumdan kazanan olarak çıkmak istiyorsanız, olaylara genellikle sizin yaptığınızdan farklı bir açıdan yaklaşmanız gerekebilir. Ama içiniz rahat olsun! İşler muhtemelen yoluna girecek!