Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2021, Salı

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
Oğlak
Oğlak
AŞK
Yengeç
Yengeç

İkizler
İkizler

Akrep Burcu Yıldız Falı

Spiritüel yaşamına konsantre olabilirsin. Uzun süredir bir ibadethaneye gitmemiş olabilirsin. İbadet topluluğunun yarattığı topluluk enerjisi hoşuna gidebilir. Bir inanç kurumuyla bir bağın yoksa, meditasyona yönelebilirsin. Zihnini gereksiz şeylerden temizlemek isteyebilir; kendini pozitif enerjilere açabilirsin.Sahayı terk etmeyin. Her nerede olursanız olun, bir maçta ya da savaşta olsun, pes etmeyin. Dövüşten bıkıp usanmış olabilirsiniz fakat devam etmeniz gerekiyor. Bugün, bu ayın en iyi günlerinden biri olmayacak, bu kesin. Çıkıp biraz temiz hava alırsanız, bu size çok iyi gelecek. Çok uzun süren bir mola vermemeye dikkat edin.

Akrep Burcu Aşk Falı

Sabırlı olmaya çalışmanız gerekebilir. Dört gözle bir yanıt bekliyor olabilirsiniz. Bütün zamanını sizinle geçirecek yeni bir sevgili isityorsunuz ya da yoğun bir arkadaşınızın dikkatini çekiyorsunuz. Bu insanlar sizi umursuyor olabilir ama kendi kaygıları var. Bugün istediğinizi alamazsanız çok üzülmeyin. Bunun yerine, zamanınızı verimli kullanın.

Akrep Burcu İş Falı

Bugün gelişmelere açık bir ruh halinde olabilirsiniz. Yeni etkinliklere katılmaya ya da yeni arkadaşlar edinmeye hazır olabilirsiniz. Bugün rutininizin dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Genelde geç saatlere dek çalışıyor ve eve yorgun argın gidiyorsanız, işten erken çıkmayı deneyin. Yakın arkadaşlarınızla bir akşam yemeği organize edin ve keyfiniz yerine gelsin. Hayata karşı daha sakin ve daha yumuşak bir yaklaşımı benimsemelisiniz.