Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Mayıs 2021, Cuma

Günlük Yıldız Değerleri

mood
favorite
monetization_on
work

Bugün En Uyumlu Burçlar

ARKADAŞLIK
İkizler
İkizler
AŞK
Yay
Yay

Başak
Başak

Kova Burcu Yıldız Falı

Sıkkın ve huzursuz hissedebilirsin. Meraklanma, hiçbir sıkıntı yok. Yeni şeyler denemeye hazır hissediyorsun. Yeni bir egzersiz sana iyi gelebilir. Farklı ve taze bir spor dalıyla uğraşmak sana keyif verecektir. Ya da spor salonunda farklı aletler deneyebilirsin. Kasların değişik hareketlerin etkisiyle rahatlayacaktır. Ayrıca zihnin de farklılığın olumluluğundan faydalanacaktır.Her ne kadar nadiren bahsedilse de, burcunuz şiddete meyillidir. Muhtemelen bir savaşla savaştınız, belki de bu yıldız kaos ve kriz ile kendini diğerlerinden daha rahat hissediyordur. Bugün, doğal saldırganlığınızın bir kısmını serbest bırakmanıza izin verirseniz, büyük bir rahatlama hissedeceksiniz. Her zaman böyle iyi bir adam olmak zorunda değilsiniz!

Kova Burcu Aşk Falı

Özellikle aşk ve romantizmle ilgili konular söz konusu olduğunda, maceracı bir yaklaşım benimseyin. İşler yolunda gitmediğinde, karamsarlığa kapılıp moralinizi bozmayın. Tutumunuzu değiştirmek size kalmış bir şey. Dudaklarınızı aşağı doğru büzünce değil, yukarı doğru kaldırınca her şeyin düzeleceğine inanın. En ufak sorunu dert etmeyi bırakın, her şey olacağına varır.

Kova Burcu İş Falı

Sıkı bir program üzerinde çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Takviminizin çok fazla randevu veya sorumlulukla dolu olmasını istemezsiniz. Çok fazla boş vakit geçirmeyi tercih edersiniz. Siz yaratıcı bir insansınız ve doğaçlama yapıp projelerle zaman geçirmeniz sizin için önemli. Ancak bugün başkalarının tarihlerine uyum sağlamaya çalışın. Daha iyi bir akış oluşturmak için hızınızı arttırmanız gerekebilir.